«Дзеркальний» 50-120 персон. Для тренінгів та конференцій.

«Дзеркальний» 50-120 персон. Для банкетів.

Схеми зала для тренінгів та конференцій: Схеми зала для банкетів:

Банкетний зал «Дзеркальний» запрошує своїх гостей у казкову країну Задзеркалля, місце більш реальне саме зараз, в даний час вашого свята! Незвичайний сучасний стиль, в якому виконано оформлення залу, не залишать байдужими найзавзятіших модників і любителів гламуру, а зручні меблі та розкішна сервіровка задовольнять високоповажних прихильників класики.

Організатори банкетів професійно створять розкішну атмосферу для гостей — будь то святкування ювілею, весілля, корпоративу чи іншого заходу. Дзеркальний зал відзначається значною місткістю від 50 до 80 персон. Вам не доведеться піклуватися ні про що: наші співробітники візьмуть на себе відповідальність по зустрічі гостей, їх частування і розваги.

Прекрасні кулінарні здібності кухарів збагатять шикарно сервіровані столи вишуканими стравами, а запальна музика і відмінне обслуговування офіціантів дадуть можливість кожному гостю відчути себе самим шановним і коханим на цьому святі. Ваше свято стане незабутнім, адже ми дуже намагаємося гармонійно об’єднати тут стиль, колір, сервіс і доступну ціну для того, щоб ви і ваші гості були задоволені!

Наші ціни
Ціна зала для тренінгів та конференцій: 350 грн./час
Ціна зала для банкетів: Звичайна ціна гарного банкету становить 350 грн. за одну персону,фуршету — 150 грн. за одну персону.
Аренда залу для організаторів банкетів, кейтерінгових агенств, евент агенств договорна, звичайно становить 150грн. за одну персону.
Вартість заходу не є остаточною і залежить від побажань замовника по розсадженню гостей, обраного меню, необхідності прикраси залу, додаткового технічного супроводу.
забронювати конференц зал
забронювати зал для банкету
Подивитись всі зали