By / 31st Октябрь, 2017 / банкеты / Off

За вікном осінь, а у банкетному холі «Доміно» — гаряча пора найрізноманітніших святкових заходів: весілля, корпоративи, вечірки, ювілеї, дні народження та випускні вечори.

Для Вашого ідеального заходу вже підготовлені Рожевий та Театральний зали.
Для невеликого свята (до 50 чоловік) обирайте сучасний та стильний «Рожевий» зал. Оформлення залу виконане у рожево-бузкових кольорах (штори, скатертини, прикраси на стільцях) та майже не потребує додаткового декору.

Для більш масштабного заходу (200-300 осіб) на Вас чекає просторий та світлий «Театральний» зал. Його площа дозволяє разміщувати гостей за довгим столом буквою «Т» або «П», або за круглими столами по 8-12 чоловік. У залі є подіум, на якому, зручно розміщується стіл для молодят.

Окрема зона виділяється для виїзної урочистої церемонії розпису, та залишається достатньо місця для столика побажань, фотозони, розміщення музикантів та танців.
Банкетне меню складається з найсмачніших та найрізноманітніших страв європейської та української кухонь. Меню для Вашого заходу формується з урахуванням усіх побажань гостей та згідно Вашого бюджету.

Попередня вартість:
Фуршет від 175 грн на 1 особу,
Гала-вечеря від 350 грн на 1 особу,
Банкет від 450 грн на 1 особу.

Якщо Ви все ще знаходитесь у пошуках ідеального місця для Вашого свята – тоді ми чекаємо на Вас за адресою: Фонтанська дорога, 71А, банкетний хол «Доміно».
Контактна особа: Оксана Володимирівна (048) 770 91 85
(048) 716 77 37 адміністратор
e-mail: mirniyfontan@gmail.com, mirniy.resort@gmail.com