By / 20th Июль, 2018 / Новини та акції / Off

лето в Одессе в Мирном
Odessa JazzFest

Традиційно в Одесі, традиційно у вересні пройде Міжнародний джазовий фестиваль Odessa JazzFest

Байдужих до джазу людей немає, його або люблять, або не розуміють, «і важко відразу звикнути до джазу і мені тебе трохи шкода …»

Багато сперечаються: де ж народився джаз? Все залежить від того, що ви чуєте. У цій музиці поєдналося все — звуки вітру і моря, звуки розваг і усамітнення, звуки настрою, звуки любові. І відповідь про батьківщину джазу очевидний — це Одеса.

Ось уже багато років в нашому місті проходить джазовий фестиваль, з чисто одеським девізом «Не дамо джазу померти на батьківщині!» Сьогодні джаз має прихильників і виконавців у всіх частинах світу, проник в культуру всіх країн. Справедливо сказати, що джаз — це всесвітня музика, і перша в цьому плані.
Після 10 років проведення фестивалю «Джаз-карнавал в Одесі» було прийнято рішення зробити «ребрендинг» фестивалю в зв’язку зі зміною концепції — відходу від вуличних виступів музикантів (карнавальности) в сторону класичного фестивального формату (великий концертний зал, три відділення концерту, три проекти -учасника). Акцент зробили не стільки на видовищність, скільки на музикальність яких запрошують виконавців. Головою та засновником Міжнародного джазового фестивалю в Одесі довгі роки був композитор і піаніст Юрій Кузнєцов, сьогодні ряд заходів проводяться в пам’ять про нього. А сама назва фестивалю зараз звучить дуже по-європейськи Odessa JazzFest. (Детальніше тут: www.jazzinodessa.com.)

Так давайте разом зануримося в море джазу, такого яскравого і багатоликого …